Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow Lossless Music arrow [RS] Kowalska Kasia - Antidotum
piątek, 22 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

[RS] Kowalska Kasia - Antidotum
sobota, 18 grudzień 2010
[RS]
Rok / Year:2002
Rodzaj / Genre:Pop
Format:APE
Extractor:EAC 0.95b3
Codec:MAC 4.01
Releaser:motor
Add by:motor


Tracklist
  1.Nie wiem co nie wiem kto
  2.To był sen
  3.Antidotum
  4.Jak Anioł
  5.Jeszcze mamy czas
  6.Jak przeżyć to
  7.Pieprz i sól
  8.Bezpowrotnie
  9.Nie mów mi
  10.Daj wierzyć
  11.Nie jestem najlepsza?
  12.Starczy słów
Opis:
Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Państwu "Antidotum" - najnowszą płytę Kasi Kowalskiej. To szósty już album w karierze tej wokalistki . Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znaczących postaci na naszym rynku muzycznym. Obdarzona potężnym głosem i charyzmatyczną osobowością, cechami nieco zaskakującymi w tak drobnej postaci, od czasu swojego debiutu w 1993 roku niezmiennie znajduje się w czołówce plebiscytów popularności i podsumowań sprzedaży. Wszystkie jej dotychczasowe płyty osiągnęły status platynowych lub złotych, a ich łączny nakład grubo przekroczył milion sprzedanych egzemplarzy. Jest też laureatką wielu nagród, w tym prestiżowej MTV Music Awards. Kasia Kowalska najlepiej czuje się w repertuarze rockowym. To wyraźnie słychać na jej najnowszej płycie nagranej w studio Woobie-Doobie. Producentem płyty jest Michał Grumyza. "Antidotum" pokazuje Kasię w znakomitej formie, dojrzałą, drapieżną i fascynującą jeszcze bardziej niż zwykle. Płyta zawiera 12 utworów oraz prezentację multimedialną, w której skład wchodzą teledyski do piosenek "Bezpowrotnie" oraz "Antidotum". Piosenka "Antidotum" promująca płytę jest grana przez wszystkie niemal stacje radiowe w Polsce i cieszy się już ogromną popularnością wśród słuchaczy, natomiast teledysk do tej piosenki cieszy się opinią jednego z najlepszych teledysków i znajduje się na najwyższych rotacjach w telewizjach muzycznych.Others:
Topic at forum / Temat na Forum


Suma Kontrolna / Hash:
Hash 1: Size:

Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.