Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow DVD-Music Video arrow KSU - Przystanek Woodstock 2005 [DVD]
niedziela, 24 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

KSU - Przystanek Woodstock 2005 [DVD]
poniedziałek, 28 marzec 2011
KSU
Rok Produkcji / Year of Production:2006
Produkcja / Production:PL
Video Format:MPEG2 PAL 16:9 720x576
Video Bitrate:-
Resolution:-
Language:PL
Audio Format:AC3/6 PL, DTS/6 PL, AC3/2 PL
Audio Bitrate:-
Frame Rate:-
Add by:SurowyTato


Opis:
Bardzo profesjonalna i efektowna płyta, rarytas dla każdego fana! Na szczęście dźwięk nie jest tu tak nienaturalnie poprawiany, jak na CD z tego samego koncertu. Jest za to godzina i 10 minut prawdziwego czadu. Brzmienie jest mocne i wyraziste, eksponuje wszystkie zalety tego koncertu. Każdy dźwięk słychać idealnie. Montaż obrazu zasługuje na pochwałę, jest mnóstwo efektownych ujęć, oglądając DVD nie można się nudzić. Widać, że muzycy nieźle się bawili i mieli dobry kontakt z Woodstockową publicznością. Niesamowity klimat występu KSU na Woodstocku został zachowany, można nieomal przeżyć koncert ponownie. Otrzymujemy również parę rarytasów, przede wszystkim 4 utwory z wystepu KSU z 93 roku - można obejrzeć i posłuchać stary skład KSU, m.in. znakomitego perkusistę Bogdana Butaka. Jest też występ, który KSU dało na finale WOŚP 2005 w Warszawie. Ze względu na warunki atmosferyczne wszystkie zespoły, również KSU, wykorzystywały playback, więc ten koncert jest raczej tylko ciekawostką. Dodatkowo możemy obejrzeć kilkanaście zdjęć KSU z przystanku Woodstock oraz zobaczyć 4 bardzo ciekawe teledyski. Jeśli muzyka KSU, zwłaszcza na żywo, wywołuje u was ciarki na plecach i szybsze bicie serca, to polecam to wydawnictwo! Jest klimatycznie, rockandrollowo i zawodowo.
~by Nikodem Maciejewski, merlin.com.plOthers:
Topic on forum / Temat na ForumSuma Kontrolna / Hash:
Hash 1: Size: 4.37GB
Hash 2: Size: 2.38GB

DVD-R Video - LAST MINUTE
Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.