Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow News arrow Pozew zbiorowy przeciwko serwisowi "pobieraczek.pl" przyjęty przez sąd
wtorek, 19 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

Pozew zbiorowy przeciwko serwisowi "pobieraczek.pl" przyjęty przez sąd
środa, 10 październik 2012
Serwis pozywamy-zbiorowo.pl poinformował o zgodzie Sądu Okręgowego w Gdańsku na pozew zbiorowy przeciwko właścicielowi pobieraczek.pl, firmie Eller Service s.c. Tym samym osoby, które czują się poszkodowane mają dwa miesiące na dołączenie do pozwu.

O serwisie Pobieraczek.pl, a konkretnie jego praktykach naciągania użytkowników na abonamentowe opłaty po "darmowym 10-dniowym okresie próbnym" pisano już w kwietniu 2010 roku, kiedy to Urząd Ochrony Konkurencji i Kosumentów nałożył nań karę za nieuczciwe praktyki. Mimo odwołania w lutym bieżącego roku Sąd podtrzymał karę 240tys. zł.

Kara ta jednak nie wpłynęła na praktyki zarządzających serwisem, a w maju UOKiK nałożył drugą karę za zastraszanie przez wysyłanie bezprawnych gróźb z wezwaniami do zapłaty.

Osoby zainteresowane pozwem zbiorowym mogą znaleźć niezbędne informacje na stronie pozywamy-zbiorowo.pl
Last Updated ( niedziela, 13 styczeń 2013 )
Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.