Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow News arrow R.I.P. - Jeff Hanneman (Slayer)
środa, 20 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

R.I.P. - Jeff Hanneman (Slayer)
piątek, 03 maj 2013
W wieku 49 lat w USA zmarł Jeff Hanneman, gitarzysta legendarnej grupy metalowej Slayer. O zgonie muzyka poinformował w nocy z czwartku na piątek w internecie jego zespół. Od 2011 roku Hanneman chorował na martwicze zapalenie powięzi, chorobę tkanki łącznej, na którą zapadł po ukąszeniu przez pająka. Bezpośrednią przyczyną zgonu była niewydolność wątroby."Członkowie Slayera z przykrością zawiadamiają, że ich kolega i brat (...) zmarł dziś rano około godziny 11" - napisali muzycy.

Gitarzysta zmarł w szpitalu w Kalifornii. Hanneman od 2011 roku cierpiał na martwicze zapalenie powięzi (łac. necrotizing fasciitis): ostre zakażenie podskórnej tkanki łącznej, szerzące się wzdłuż powięzi okrywających grupy mięśni tułowia i kończyn. Choroba ta najczęściej wywoływana jest przez odmianę najbardziej zjadliwego z paciorkowców – mięsożerną bakterię, zwaną też robakiem, niejako pożerającą swoje ofiary żywcem. Muzyk zaraził się, gdy zażywał kąpieli w wannie do hydromasażu. Został ugryziony w ramię przez pająka.

– Z początku niczego nie poczułem – wspominał. – Po godzinie wiedziałem jednak, że jest źle. Ramię dosłownie płonęło mi z gorąca. Pielęgniarka na izbie przyjęć od razu rozpoznała, co mi dolega.

Necrotizing fasciitis to tak rzadka bakteria, że rocznie zaraża się nią w Ameryce zaledwie około 1000 osób. Infekcja bardzo często kończy się zgonem lub amputacją zakażonych kończyn. Nie wyjaśniono jeszcze, czy fatalne ukąszenie miało bezpośredni związek ze śmiercią muzyka. Jako przyczynę zgonu podano ostrą niewydolność wątroby.

Slayer należał do czołówki amerykańskiego thrash metalu. Szczyty popularności święcił na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Hanneman obok Toma Arayi i Kerry'ego Kinga należał do założycieli grupy. Przez blisko 30 lat istnienia zespół nagrał 10 albumów studyjnych i wystąpił z tysiącami koncertów na całym świecie.

Piekielna procesja z zasiadającym na Tronie Piotrowym diabłem albo wyrwani z boschowskich obrazów cierpiętnicy nie są w tym wszystkim najgorsi. - Widzisz tego gościa w biskupim nakryciu głowy? Tuż obok ręki sterczy jego członek. A teraz popatrz na kolesia obok. Jemu też stoi – mówi po latach autor grafiki, która ozdobiła jeden z najlepszych metalowych albumów wszech czasów. Wraz z Henrym Rollinsem (Rollins Band, Black Flag), Adamem „Nergalem” Darskim (Behemoth), Piotrem Wiwczarkiem (Vader) i Wacławem Kiełtyką (Decapitated), po 25 latach od premiery przyglądamy się fenomenowi „Reign in Blood” Slayera.
Last Updated ( środa, 18 grudzień 2013 )
Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.