Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow News arrow R.I.P. George Michael
środa, 20 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

R.I.P. George Michael
poniedziałek, 26 grudzień 2016
George Michael, wokalista, producent i kompozytor oraz członek grupy Wham! zmarł 25 grudnia w swojej posiadłości w hrabstwie Oxfordshire.Według informacji podanych przez menedżera przyczyną śmierci artysty była niewydolność serca.

Jak poinformowało BBC, rzecznik gwiazdora w oświadczeniu dla mediów przyznał, że George Michael "zmarł w spokoju, w swoim domu". Policja hrabstwa Oxfordshire potwierdziła, że wczesnym popołudniem wezwano karetkę pogotowia do jego posiadłości w miejscowości Goring. Według funkcjonariuszy śmierci artysty nie towarzyszyły żadne podejrzane okoliczności. Menedżer muzyka stwierdził, że Michael zmarł z powodu niewydolności serca.

"Rodzina prosi o uszanowanie jej prywatności w tym ciężkim czasie. W obecnym momencie nie przewiduje się kolejnych oświadczeń dla mediów" - czytamy w komunikacie.

Jeszcze w 2015 roku spekulowano, że George Michael trafił do kliniki odwykowej w Szwajcarii. Brytyjczyk miał palić 25 jointów dziennie. Te doniesienia jednak stanowczo zdementowano. Jego menedżer oświadczył, że wokalista tak naprawdę zwiedzał Europę.

W 2013 roku Michael cudem uniknął śmierci, gdy wypadł na autostradzie ze swojego samochodu, jadącego wówczas 110 km/h. Michael miał również poważne problemy ze zdrowiem dwa lata wcześniej, kiedy w stanie krytycznym trafił do szpitala w Wiedniu.
Last Updated ( poniedziałek, 26 grudzień 2016 )
Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.