Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow Lossless Music arrow CLAN OF XYMOX - In Love We Trust [CD]
piątek, 22 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

CLAN OF XYMOX - In Love We Trust [CD]
wtorek, 16 maj 2017
CLAN OF XYMOX - In Love We Trust [CD]
Gravitator Records, GRR 115

CLAN
Year:2009
Genre:Goth Rock / Alternative Pop/Rock
Format:wv.cue.log.covers
Extractor:EAC v095 b4
Codec:WavPack 4.6
Releaser:unkn


Tracklist
  1 Emily 3:55
  2 Hail Mary 4:58
  3 Desdemona 4:39
  4 Judas 5:23
  5 In Love We Trust 4:31
  6 Sea Of Doubt 5:05
  7 Morning Glow 5:33
  8 Home Sweet Home 4:38
  9 Love Got Lost 4:38
  10 On A Mission 5:13
Opis:
Pisząc o Clan Of Xymox trudno nie wspomnieć o wręcz epokowych dla pewnego pokolenia albumach: „Clan Of Xymox” (1985) i „Medusa” (1986). Już gdy tylko wystukuję dziś na klawiaturze te tytuły, robi mi się jakoś romantycznie i ciepło na sercu, a czas młodości przypomina się z całym jego bólem i pięknem. Eeech, któż wtedy nie „umartwiał się” przy takich gigantach 4AD jak Cocteau Twins, Dead Can Dance czy… Clan Of Xymox właśnie.

Różnie potem bywało z formacją Morningsa. Ten skracając jej nazwę, wydał pod szyldem Xymox dwie bardziej popowe płyty [„Twist Of Shadows” (1989) i „Phoenix” (1991)], odchodząc nieco od mrocznego wizerunku stworzonego na pierwszych krążkach. Daj Boże jednak dzisiaj współczesnym artystom nagrywać albumy z takim komercyjnym potencjałem, jak te powyżej wspomniane (do dziś dźwięczą mi w uszach świetne „Evelyn”, „Craving” czy „Blind Hearts”). Nie zmienia to postaci rzeczy, że później moje drogi z grupą się rozlazły i… jakoś nie zeszły, nawet wtedy, gdy ta wróciła w 1997 roku na dobre pod klasyczną nazwą, z albumem „Hidden Faces”.

No ale po co ja tutaj piszę te wspominkowe dyrdymały? Zupełnie nieprzypadkowo. Bo wydanym przed kilkoma miesiącami „In Love We Trust” grupa powraca do swoich korzeni, zgrabnie łącząc styl wypracowany na pierwszych dwóch krążkach, ze wspomnianym komercyjnym zacięciem znanym z następnych albumów. Nie chwyta to już może dziś tak za serducho jak kiedyś, ale trudno zapisane tu dźwięki pomylić z inną kapelą.

Bo „In Love We Trust” to dziesięć dobrych, melancholijnych piosenek, owianych gotyckim klimatem i nowofalowym chłodem. No… z tą dziesiątką to może przesadziłem. Dwóm ostatnim kompozycjom („Love Got Lost”, „On A Mission”) zbyt nachalnie wykorzystującym elektronikę, bliżej chwilami do techno. Pozostałe rzeczy naprawdę przykuwają uwagę. Swoim ciekawym, syntetycznym brzmieniem instrumentów klawiszowych, zdecydowanie dominującym nad dźwiękami gitary, mogą z czasem wejść do klasyki darkwave. Tym bardziej, że w głosie Mornigsa momentami słychać silne inspiracje Andrew Eldritchem (patrz tytułowy, bardzo w klimacie starego Clan Of Xymox, „In Love We Trust”). Najlepszy numer? Polecam „przebojowy” „Judas”, choć romantycy muzyki rockowej ciepło mogą także spojrzeć na jedyną balladkę w zestawie, „Sea Of Doubt”.Others:
Topic at forum / Temat na Forum


Suma Kontrolna / Hash:
Hash 1: Size: 365.34MB

HQ Music - LAST MINUTE
Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.