Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home
środa, 20 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?


Get FireFox Now!

Accurate Rip
music encyclopedy
Do not copy content from the page. Plagiarism will be detected by Copyscape.
No software patents !
ZODIAC - A Bit Of Devil [CD]
wtorek, 20 czerwiec 2017
ZODIAC - A Bit Of Devil [CD]


ZODIAC
Year:2012
Genre:hard rock
Format:wv.cue(embedded).covers
Extractor:EAC v09x
Codec:WavPack 4.6
Releaser:unkn


Tracklist
  01. A Bit Of Devil [0:04:37.65]
  02. Carnival [0:05:12.16]
  03. Blue Jean Blues [0:06:48.69]
  04. Horrorvision [0:04:54.09]
  05. Assembly Line [0:06:52.61]
  06. Thunder [0:04:45.93]
  07. Diamond Shoes [0:04:52.16]
  08. Coming Home [0:10:09.61]
Opis:
Jak dla mnie nie jest to taki klasyczny, typowy hard-rock, bo inspiracje są tu też i trochę nietypowe, jak na współczesnych artystów parających się taką muzyką. Nie jest to jedynie odwołanie do hard-rockowych klasyków sprzed czterdziestu lat, również do czasów jeszcze wcześniejszych i wykonawców niekoniecznie hard-rockowych – Cream, Blue Cheer, może być Spooky Tooth i Humble Pie. Byli to wykonawcy, którzy zapewniali słuchaczom odpowiednią dawkę decybeli, ale mimo wszystko trudno ich podciągnąć do kategorii heavy, czy hard-rocka. Do tego współbrzmienie gitar to prędzej Lynyrd Skynyrd, niż Wishbone Ash, czy Thin Lizzy. A wokalista – pierwsze, ostatnie i jedyne skojarzenie Chris Rea. Aż dziwne, że mając głos o takiej barwie i niespecjalnej mocy, można sobie dawać tak dobrze radę z takim repertuarem. Ale on umie śpiewać bluesa, co każdemu hard-rockowemu śpiewakowi przydaje się bardzo (właściwie taka umiejętność powinna być regułą). Właściwie Van Delft to raczej śpiewający gitarzysta, bo z wiosłem radzi sobie wyśmienicie, na pewno lepiej, niż przy mikrofonie. Wymiata ślicznie, a kilka jego solówek to czysta poezja. Pod tym względem prawdziwy majstersztyk to „Blue Jean Blues”. Faktycznie, zgodnie z tytułem blues, ale taki, jak to rockmani potrafili nagrać – bluesowe granie, ale z taką rockową nutą. Jeśli powiem „Since I’ve Been Lovin’ You”, to już będzie wiadomo, o co chodzi. Co prawda może poziom nie ten, ale … wcale niewiele niższy. Bardzo poważną zaletą „A Bit of Devil” jest ciekawie zróżnicowany materiał – są oczywiście klasyczne rockery, jak tytułowy, „Carnival”, „Horrorvision”, wspomniany blues, „Blue Jean Blues”, zaplątał się też akustyczny „Thunder”. Znakomity „Assembly Line” mogłoby nagrać na przykład Lynyrd Skynyrd, albo 38 Special, gdyby grali tak ciężko. A wisienką na torcie jest finałowy Coming Home”.Others:
Topic at forum / Temat na Forum


Suma Kontrolna / Hash:
Hash 1: Size: 353.34MB

LAST RELEASES

OUR BANNER AND CODE

VelvetUndergroundForum

Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.