Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow Lossless Music arrow ANKH - Cachaca: Live At Rio Artrock Festival '99 [CD]
piątek, 22 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

ANKH - Cachaca: Live At Rio Artrock Festival '99 [CD]
niedziela, 30 lipiec 2017
ANKH - Cachaca: Live At Rio Artrock Festival '99 [CD]
Rock Symphony RSLN 117

ANKH
Year:1999
Genre:Progressive Rock/Folk Rock
Format:wv.cue.log.covers
Extractor:EAC v095 b4
Codec:WavPack 4.6
Releaser:piotrK


Tracklist
  1.Intro
  2.Lancelot
  3.Wiara
  4.Świat sen
  5.Kraina umarłych
  6.Ziemia
  7.Westernpopnoc
  8.Dudziarz
  9.Templum
  10.Twenty-First Century Schizoid Man
  11.Pulsohordofon
  12.Blaaza
  13.Enosz
  14.W grocie króla gór
  15.Pieśń o wędrówce
Opis:
Bardzo ważne wydawnictwo w dyskografii Ankh, dokumentujące bardzo ważne wydarzenie w historii formacji. 10 grudnia 1999 roku zespół zamykał artrockowy festiwal w Rio de Janeiro, w Brazylii. Ich rewelacyjny występ, gorąco przyjęty przez publiczność, wreszcie doczekał się publikacji.

Koncert wieńczy „klasyczny” etap twórczości Ankh, kiedy zespół grał muzykę jeszcze nie zdominowaną przez elektronikę jak na płycie Expect The Unexpected. Setlista skupia się na albumie ...będzie tajemnicą, z Ziemia i słońce serwują trzy utwory, a z debiutu tylko Wiarę i dynamiczną adaptację Krainy umarłych Vivaldiego. Następujący po subtelnym wstępie Lancelot wykonany jest ekspresyjnie, ostro. Tak trzymają właściwie do końca, bazując na „twardszych” od pierwotnych aranżacjach (Ziemia, Blaaza). Napięcie spada tylko przy bliższych folku numerach Westernpopnoc i Dudziarz. Szkoda też, że gitara Piotra Krzemińskiego jest zbyt cofnięta względem skrzypiec Michała Jelonka, zbytnio wyeksponowano też hi-hat... Brzmienie można zatem określić jako zdecydowanie koncertowe. Wykonawczo za to jest świetnie, z pasją. Świat sen w mocnej, odlotowej wersji – bez żeńskich śpiewów, bez klawiszy – czysty żywioł. Na Cachaca zyskuje również ankhowa wersja crimsonowego 21st Century Schizoid Man. Jest ciężko, agresywnie, szaleńczo – tak jak być powinno, w przeciwieństwie do wersji z ...będzie tajemnicą. Słychać też, że zaśpiewany po portugalsku Enosz, wykonywany o czwartej nad ranem, wywołał ogromne owacje. Ankh bisował dwukrotnie, wracając ze zwariowanym wykonaniem W grocie króla gór i piękną, długą Pieśnią o wędrówce.Others:
Topic at forum / Temat na Forum


Suma Kontrolna / Hash:
Hash 1: Size: 557.39MB

HQ Music - LAST MINUTE
Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.