Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow Linux arrow Mandrake Move [Live CD]
środa, 20 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

Mandrake Move [Live CD]
sobota, 14 maj 2005
Linux
Languages / Języki:Multilang
Format:iso
Relaser:PL_Jarod_
Add by:PL_Jarod_


System Requirements:
  • procesor Intel Pentium II/III/IV, AMD K6/K6-II/K6-III. AMD Duron, AMD Athlon/XP/MP;
  • 128 MB SDRAM (zalecane 256);
  • napęd CD-ROM o prędkości minimum 32x;
Opis:
MandrakeMove: Podróżuj z internetem, biurem i multimediami w kieszeni! MandrakeMove jest nowym produktem opartym na Linuksie Mandrake 9.2, który jest kompletnym osobistym systemem operacyjnym do użytku z komputerach biurkowych i może być uruchamiany z płyty CD. Dzięki MandrakeMove możesz zabrać swojego Linuksa Mandrake gdziekolwiek zechcesz: używać jako demo, wykorzystywać do łączenia z internetem, słuchania plików Mp3, oglądania filmów DivX - możliwości są nieograniczone! Do pracy w systemie nie jest konieczna jego instalacja: MandrakeMove uruchamia się "w locie" bezpośrednio z płyty CD, jeżeli jest to możliwe na danym komputerze. MandrakeMove jest w pełni funkcjonalnym systemem biurkowym opartym na Mandrake 9.2 Discovery.

Description:
none


Others:
Topic on forum / Temat na Forum
Screen 1Suma Kontolna / Hash:
Hash 1: Razorback Sources Size: 616.55MB

Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.