Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow Discography arrow IN FLAMES
wtorek, 19 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

IN FLAMES
poniedziałek, 26 grudzień 2005
Po raz kolejny na koncert do Polski przyjedzie brazylijska formacja Sepultura. Towarzyszyć jej będą Szwedzi z In Flames, którzy w naszym kraju będą gościć po raz pierwszy.


        In Flames pojawi się w Polsce po raz pierwszy. Zespół odniósł spory sukces na rynku amerykańskim. W USA ostatnia jak do tej pory płyta grupy, "Soundtrack To Your Escape", sprzedała się w nakładzie przekraczającym 50 tys. kopii.        Niegorzej radziło sobie wcześniejsze wydawnictwo Szwedów, "Reroute To Remain". In Flames ma na koncie koncerty m.in. przed Iron Maiden i wspólną trasę ze Slayer. W Polsce muzycy będą promować album "Come Clarity", który ukazał się na początku lutego.
źródło:onet.pl


Opinie:
"Ja, uwielbiam muzykę elektroniczną, głównie chillout i stary trance (90-98). Zawsze sie śmieję z piosenek, gdzie "bekają" ;) Ale "In Flames" kładzie na kolana. Zrobili na mnie ogromne wrażenie. Ja tam nie znam dużo z Metalowego grania, ale In Flames i Anathema, spodobają się każdemu. Teksty są zdecydowanie odbiegają od prostych i prymitywnych. A ich świetna muzyka doda adrenaliny każdemu.
źródło: musiq.pl

Last Updated ( sobota, 25 marzec 2006 )
Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.