Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow Lossy Music arrow TEST ICICLES - BOA VS. PYTHON [EP]
środa, 20 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

TEST ICICLES - BOA VS. PYTHON [EP]
czwartek, 19 kwiecień 2007
TEST
Rok / Year:2005
Rodzaj / Genre:Indie Rock, Hardcore, Dance-Punk, Rapcore, Hip-hop, Crossover Thrash, Funk
Bitrate:LAME VBR (preset fast standard)
Format:mp3
Relaser:Soccerdude
Add by:Soccerdude


Tracklist
  1. Boa vs Python
  2. All You Need Is Blood
  3. LMNO Hoes
  4. What's in the Bo
Opis:
Są takie zespoły-efemerydy: pojawiają się, narobią zamieszania i znikają w nicości. O amerykańsko-angielskim trio Test Icicles też było przez chwilę głośno. Byli kolejną „nadzieją brytyjskiej sceny”, byli niegrzecznymi chłopcami demolującymi instrumenty na scenie. Byli. Zespół już nie istnieje. Pozostała po nich jedna długogrająca płyta.Muzyka Test Icicles to szkaradna kpina z trendowego nurtu dance-punk. Ich muzyka jest tak kuriozalna, że wymaga równie porąbanego określenia. Test Icicles nie udają nowatorów, wiedzą, że wszystko już było i jedyne, co mogą zrobić, to wymieszać wszystko, ale to absolutnie wszystko, w jednym kociołku, by upichcić ohydną, ale dziwnie uzależniającą miksturę. A więc wrzucili do gara brytyjskiego punka, amerykański hip-hop, transatlantycką muzykę taneczną, międzynarodowy hard core, noise, elektronikę, heavy-metal... Co z tego wyszło? Sami sprawdźcie.Others:
Topic at forum / Temat na Forum


Suma Kontrolna / Hash:
Hash 1: Tothbenedek Sources Size: 18.69MB

Last Updated ( czwartek, 19 kwiecień 2007 )
LQ Music - LAST MINUTE
Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.