Polskie Forum Emule - Lossless Music Download, Audio HQ Releases
Home arrow Lossy Music arrow PYSKATY - Pysk w pysk
środa, 20 wrzesień 2017
ED2K CATEGORIES
Discography
Lossless Music
Lossy Music
DVD Audio / Multichannel
DVD-Music Video
LQ concert's / Document's
Covers
Windows Software
Linux
[RS] CATEGORIES
Lossless Music
DVD-Music Video
LOGIN FORM ( only TEAM )
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?

PYSKATY - Pysk w pysk
sobota, 10 październik 2009
PYSKATY
Rok / Year:2009
Rodzaj / Genre:hip-hop
Bitrate:185kbps
Format:mp3
Relaser:simian raticus
Add by:simian raticus


Tracklist
  01-pyskaty-intro-witaj_w_rzezni
  02-pyskaty-smierc_feat._w.e.n.a.
  03-pyskaty-na_bacznosc
  04-pyskaty-100_percent
  05-pyskaty-aa_skit
  06-pyskaty-dziekuje_nie_pije_feat._tomiko_ten_typ_mes
  07-pyskaty-oszukac_przeznaczenie
  08-pyskaty-postaw_na_mnie_feat._aeroe
  09-pyskaty-pysk_w_pysk
  10-pyskaty-moi_ludzie_feat._tomiko_rudy_mrw
  11-pyskaty-radio_skit_feat._proceente
  12-pyskaty-jestem
  13-pyskaty-matki_zony_i_kochanki
  14-pyskaty-kocham_ten_projekt
  15-pyskaty-brudne_mysli_feat._ero
  16-pyskaty-co_ze_mna
Opis:
Pyskaty – to jeden z pionierów warszawskiego rapu, który obecny jest na polskiej scenie hip–hopowej od 1995 roku. Raper znany wcześniej jako Zeke był jednym z członków grupy Edytoriał, która mimo, iż nie doczekała się legalnego wydawnictwa na stałe wpisała się w historię polskiego rapu. Zespół w szeregach nie istniejącej już wytwórni B.E.A.T Records zadebiutował w 1997 roku pochodzącym ze składanki „Smak B.E.A.T Records” singlem pt. „Słowo”. W tym samym roku po tym jak Edytoriał zagrał jako jeden z support'ów przed amerykańską legendą hip-hopu RUN DMC na koncercie Rap Day'97, Pyskaty wystąpił (obok m.in. Tede czy Wzgórza Ya-Pa 3) w teledysku do - będącego już dziś klasykiem gatunku - utworu pt. „10 osób – Wspólna scena”.

Po rozpadzie Edytoriału Pyskaty razem ze Ś.P. Cyggim tworząc skład o nazwie Skazani Na Sukcezz w latach 2001-2005 prężnie działał w hip-hopowym undergroundzie, wypuszczając szereg znanych już dziś szerszej publiczności utworów, które pomimo ich niekomercyjnego i niemainstream'owego charakteru spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy. Po tragicznej śmierci Cyggiego Pyskaty kontynuował działalność artystyczną w pojedynkę, aż do 2005 roku, kiedy to wraz z Pihem - żywą legendą polskiej sceny hip-hopowej, autorem nagrodzonego w tym roku statusem złotej płyty albumu „Kwiaty Zła” - reaktywował markę Skazanych Na Sukcezz. Wydarzenie to zaowocowało wydaniem w 2006 roku nakładem Camey Records bardzo dobrze przyjętej przez fanów płyty pt. „Na Linii Ognia”, która promowana była m. in. teledyskami do 2 singli: „Szukaj Mnie Na Projektach/Od Zawsze” oraz „Na Linii Ognia”.

Po rozpadzie Skazanych Na Sukcezz Pyskaty na dzień dzisiejszy kontynuuje karierę solową rozpoczynając po wielu latach działalności na scenie pracę nad pierwszym, pełnowymiarowym solowym krążkiem pt. „Pysk W Pysk”, który nakładem wytwórni Aptaun Label zapowiedziany jest na jesień 2009 roku. Zgodnie z zapowiedziami długo oczekiwany solowy album twórcy będzie miał inny charakter niż jego dotychczasowe dokonania. Sam zainteresowany zapowiada bowiem: „(...) chcę zrobić coś innego niż to, co zrobiłem do tej pory, zarówno w warstwie brzmieniowej, jak i lirycznej. Osoby, które nastawiają się na płytę będącą odpowiednikiem 'Na linii ognia' SNS, mogą się lekko zawieść. „Pysk W Pysk” będzie bardziej osobisty, na bank poważniejszy i życiowy.”Others:
Topic at forum / Temat na Forum


Suma Kontrolna / Hash:
Hash 1: Size: 71.4MB

LQ Music - LAST MINUTE
Design by Spanner © Velvet Underground Forum
Pliki lub dane, do których linki można znaleźć na forum, nie są zgromadzone na tej stronie internetowej lub serwerze strony. Ta strona pokazuje tylko i wyłącznie sumy kontrolne znalezione wewnątrz sieci Edonkey2000.
NO files or data the links on this website are pointing to are stored on this website or server the website is hosted on in any way or form. This site is only pointing out links found inside the Edonkey2000 Network, hosted on OTHER computers connected to that network
Bajo ningún concepto, ni este sitio ni su servidor albergan ficheros. Este sitio sólo recaba enlaces que se encuentran ya en la red de Edonkey2000, concretamente, en ordenadores conectados a susodicha red.